loading

Toptan ve Perakende Satışlarda Farkımızı Ortaya Koyuyoruz!

MENÜ
About Us Image

18+

Yıllık Tecrübe

Hakkımızda.

2006 yılında İstanbul’da kurulan ve 15 yılı aşkın tecrübesiyle Türkiye Otomotiv Yedek Parça Sektörünün güvenilir firmaları arasında yer alan GUA MOTOR OTOMOTİV, İstanbul’daki merkez DEPO üzerine kurulu dağıtım merkezi ile tüm Türkiye otomotiv sektörüne hizmet vermektedir. GUA MOTOR OTOMOTİV her geçen gün gelişmekte olan sektörde, artan ihtiyaçlara daha iyi cevap verebilmek için hiç durmaksızın yoluna devam etmektedir.

Yıllar içerisinde edinilen deneyimler sonucu, sektörün güvenini ve beğenisini kazanmıştır. 5 marka, 1000’den fazla ürün referansı, GUA MOTOR OTOMOTİV güvencesiyle müşterilerine sunmaktadır. GUA TURBO- GUA -GUATRON -AKK -ELTLİNE -ASSEMBLE ORİGİNE markalarından oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

GUA MOTOR OTOMOTİV ekibi tüm bu markalar için yaptığı saha çalışması ve ürün geliştirme çalışmaları sonucunda ürün çeşitliliğini devamlı arttırmaktadır. Pazardan aldığı verileri değerlendirerek mevcut ürünleri geliştirmektedir. Kaliteyi birinci önceliği olarak benimseyen GUA MOTOR OTOMOTİV, üretimden- mal kabul ve sevkiyata kadar olan tüm operasyonlarda ürünleri titizlikle kalite denetiminden geçirerek müşterilerine sunar.

GUA MOTOR OTOMOTİV, güvenilir, tecrübeli ve alanında uzman personeli ile ürün siparişinden teslimatına kadar profesyonel bir hizmet vermektedir. Bu hizmet, 7 gün / 24 saat ulaşılabilen, çözüm odaklı bir müşteri ve satış sonrası hizmetleri ekibi tarafından ürün montaj ve geribildirim sürecinde de devam etmekte ve müşteriye her an destek sağlanarak müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutulmaktadır.

Sürekli büyümeye devam eden GUA MOTOR OTOMOTİV, mevcut müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi ve daha geniş müşteri kitlelerine ulaşmayı hedeflemektedir.

About Us Image

Müşterimiz Olmak İster Misiniz?